Енергоспестяващ UPS с AVR, 2200VA/1320W, 4x Schuko, Runtime at 90W ( min ):70, Surge and Spike protection;GreenPower UPS; UT2200EG
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Общи характеристики
  • Име на модела: UT2200EG
  • Топология на UPS: Линейно-интерактивна
  • Енергоспестяваща технология: GreenPower UPS™ Байпас технология
Вход
  • Съвместимост с генератор: Да
  • Номинално входно напрежение (Vac): 230 ± 10%
  • Обхват на входното напрежение (Vac): 167 ~ 295
  • Входяща честота (Hz): 50, 60
  • Откриване на входяща честота: Автоматично
  • Номинален входен ток (A): 10
  • Тип входен конектор: Schuko
Изход
  • Капацитет (VA): 2200
  • Капацитет (Ватове): 1320
  • Форма на вълната при работа на батерия: Симулирана синусоида
  • Честота при работа на батерия (Hz): 50 ± 1%, 60 ± 1%
  • Автоматично регулиране на напрежението (AVR): Еднократно усилване, Еднократно понижаване
  • Защита от претоварване: Вътрешно ограничаване на тока, Предпазител
  • Изходни контакти - Общо: 4
  • Тип изходен контакт: Schuko x 4
  • Типично време за прехвърляне (ms): 4
  • USB портове за зареждане: USB-A x 1, USB-C x 1
  • Общ изход за USB зареждане: 5V/2.1A
Батерия
  • Време за работа при 60W (мин): 95
  • Време за работа при 90W (мин): 70
  • Време за работа при 200W (мин): 34
  • Типично време за презареждане (часове): 8
  • Сменяема от потребителя: Не
  • Тип батерия: Запечатана оловно-киселинна
Защита от пренапрежение и филтриране
  • Потискане на пренапрежение (джаули): 150
  • EMI/RFI филтрация: Да
  • Защита на телефон/мрежа RJ11/RJ45 (комбинирана): 1 вход, 1 изход
Управление и комуникации
  • HID съвместими USB портове: 1
  • Скорост на предаване на Ethernet данни: До 1Gbps
  • Софтуер за управление на захранването: PowerPanel Personal (препоръчително)
Физически характеристики
  • Форм-фактор: Кула
  • Физически размер - UPS модул (ШxВxД) (мм): 148 x 178 x 298
  • Тегло (кг): 10.8
Околна среда
  • Работна температура (°C): 0 ~ 40
  • Работна относителна влажност (без конденз) (%): 0 ~ 90
  • Топлинна дисипация в онлайн режим (BTU/час): 34.1
Сертификати
  • Сертификати*: CE
  • RoHS: Да
Ръководство
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТопологияЛинейно-интерактивен
Капацитет (VA)2200 VA
Изходна мощност (W)1320 W
Брой контакти (count)4
Тип контактиШуко
Форм факторTower
Време при половин товар (min)15 мин
Изходна формаСимулирана синусоида
USB комуникацияДа
Мрежово управлениеНе
LCD дисплейНе
AVR стабилизацияДа
Hot-Swap батерииНе
Тегло11.10кг
UPS GreenPower UT2200EG - 2200VA/1320W Линейно-интерактивен с AVR и 4 контакта Шуко
Ключови Предимства
  • Удължено време на работа — До 70 минути при 90W натоварване, идеално за кратки прекъсвания или безопасно изключване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет (VA)2200 VA
Изходна мощност (W)1320 W